piątek, 23 stycznia 2015

"Burza w domu - czyli o tym jak żona może zmienić negatywną atmosferę w domu."

Każda para, każdy związek oraz każde małżeństwo przechodzi dobre i złe chwile. Najgorsze są jednak ciche dni oraz dni w których wzajemnie robimy sobie z mężem na złość : "lecą" głupie i przykre teksty, dogryzanie itp. Każde z nas myśli, że ma rację i nikt nie chce ustąpić. Jednak nikomu nie jest przyjemnie przebywać w domu gdzie atmosfera jest nie miła i stresująca. W końcu przychodzi czas, w którym ktoś musi odpuścić. Czas w którym trzeba załagodzić ostatnie nieprzyjemne dni. Jednak jak to zrobić? Mąż obrażony na śmierć, nawet na Ciebie nie patrzy. Hmmm Od czego zacząć? Myślę, że zacząć należy od siebie. Zapomnieć o żalach, o słowach, które padły i naprawić to co zostało naruszone , czyli domowa harmonia i spokój. Przecież każda z nas lubi, gdy dom przepełniony jest miłością i uśmiechem. Prawda?

Jest kilka sposobów na to aby skruszyć mężulka Emotikon wink Oto kilka propozycji, które ja stosuje i zawsze działają :

1. Seksowne wdzianko i ładny makijaż Emotikon smile
2. Ugotowanie ulubionego dania męża Emotikon smile
3. Na jego docinki odpowiadać śmiechem i żartem : np. Możesz stąd iść, jestem zajęty! A ty na to żartobliwie i z uśmiechem możesz odpowiedzieć żartobliwie : Ok , zadzieram keca i leca Emotikon tongue To go skruszy , sam się pod nosem zaśmieje i skończy dogryzać Emotikon wink
4. W sytuacji gdy ogląda film, gra w gierkę, przegląda auta na allegro czy części na olx itp itd, podejdź do niego i zainteresuj się co robi np. Kochanie a to nie jest taki samochód jak ma twój kolega Bartek? - lub - Kochanie ta gra to ostatnio modna jest wiesz? Na internecie ciągle piszą o niej. W ten sposób zaczynasz rozmowę pierwsza po kłótni, a lody zaczynają topnieć. 

5. Romantyczna kolacja i przyjemna noc wynikająca z Twojej inicjatywy. Mężczyźni lubią kiedy to kobieta przejmuje inicjatywę w łóżku. Wzbudza to w nich pozytywne emocje i bardzo to ich podnieca . Nie zaszkodzi jakaś fajna piżamka erotyczna, truskaweczki i bita śmietana Emotikon wink Negatywne emocje opadają natychmiast, a za to pojawiają się pozytywne.

Nie myślcie sobie, że fakt, że to wy ustępujecie w czasie kłótni to coś złego. Wręcz przeciwnie świadczy to o Waszej dojrzałości. Musicie zdać sobie sprawę, że mężczyźni to takie duże dzieci. Wystarczy ich dobrze podejść aby uzyskać efekty jakich oczekujemy.

 Emotikon wink
 Emotikon win

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz