poniedziałek, 1 lutego 2016

"Recenzja płynu do kąpieli dla dzieci firmy Hegron Poland"

Zazwyczaj to ja testuję produkty, tym razem testowały moje dzieci. Firma Hegorn Poland uraczyła ich płynem do kąpieli, który przez ostatnie tygodnie miały okazję używać. 


Link do strony www firmy : http://hegron.pl/


Po pierwsze zachwyciła nas duża i estetyczna butelka. Nie lubię płynów do kąpieli, które mają zaledwie 200 ml , bo wiadomo, że maluchy lubią sobie wyciskać , uwielbiają bombelki , także tak owy, mały płyn bardzo szybko się kończy. Z tym jest inaczej. Butelka ma pojemność 950 ml , także starcza na długo.


Kolejne bardzo pozytywne zaskocznie to fakt, że płyn Hegron Poland można stosować zarówno do wanny jak i do prysznica , co jest bardzo pozytywne. Owszem mam tylko prysznic, ale lubię dzieciom robić z niego małą wannę i bombelki , które tak uwielbiają. 


Kolejny plus to dozownik. Niby nic takiego , ale właśnie dzieci są wspaniałymi testerami, ponieważ zwracaja uwagę na detale. Oliwii i Kacprowi przypadło do gustu to, że mogą sami sobie wyciskać płyn nie ruszając butli z miejsca. Nie musieli wytężać swoich małych rączek aby wyciskać płyn, ani prosić mnie o pomoc. Także dozownik sprawił im ogromną radochę. 


Płyn ma cudowny zapach. Nie przepadam za młdłymi słodkimi zapachami płynów dla dzieci. Ten bardzo przypadł nam do gustu. Po umyciu również zapach utrzymuje się na skórze. W żadnym razie nie wywołał u moich dzieci reakcji alergicznych. Nie powoduje też wysuszenia skóry dziecka. 

Serdecznie Wam polecam! 

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na temat produktu zapraszam do kontaktu z firmą Hegron Polska na ich Fan page : https://web.facebook.com/hegronpoland/?fref=ts oraz stronie www : http://hegron.pl/

Pozdrawiam
Wasza
Żoną być 8 komentarzy:

 1. Super bede pamietac w razie co ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. moje dzieci tez uwielbianą pianę i bąbelki, fakt zazwyczaj na rynku sa małe buteleczki, będę musiala sie blizej przyjrzeć tej marce

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas sobota bez bąbelki to nie sobota :) i lubię jak są dozowniki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Żaneta no dokładnie :) Polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Emilia my mamy wiemy coś nie coś w temacie :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobre wiedzieć o takim cudzie ;-) Monika Flok

  OdpowiedzUsuń
 7. Jasne Monika :) Polecam się na przyszłość :)

  OdpowiedzUsuń