poniedziałek, 7 marca 2016

"Recenzja suplementów w postaci gum do żucia firmy BEYER - żuj zdowo"

Przez ostatnie kilka tygodni miałam okazję przetestować aż 6 produktów w postaci gum do żucia firmy BEYER - żuj zdrowo. Jest to firma, która oferuje nam suplementy w postaci własnie gum. Myślę, że sam pomysł na takie produkty jest bardzo fajny. Kto nie lubi żuć gumy? :P No właśnie każdy :D Tak więc oto paczuszka , którą otrzymałam :Gdy zaczęłam je testować akurat zaczynałam praktyki, nie ukrywam, że było to dla mnie stresujące, bynajmniej przez pierwsze dni, poniewaz chciałam zrobić jak najlepsze wrażenie. Ta sytuacja wydała mi się idealna po to aby przetestować gumy BEYER Anty-stres.


Przyznam Wam szczerze, że nie wierzę w jakieś cudownie działanie suplementów. Jednakże myślę, że jak człowiek wbije sobie na "banie" , że działają to rzeczywiście tak się dzieje. Mnie generalnie samo rzucie gum uspakaja i w jakimś stopniu stopuje moje "nerwy". Podobnie było w tym przypadku. Sam gum też przypadł mi do gustu. 

Kolejne, które również testowałam na praktyce, były Stop nicotyn. W ośrodku w którym odbywałam praktykę palenie było prawie nie możliwe. Po drugie też tak jak pisałam wcześniej chciałam dobrze wypaść, a praktykantce nie wypada prosić o przerwę na papieroska. 


Ku zdziwieniu, nie tylko moim ale również kilku innych osób nie paliłam przez całe praktyki ale rzułam intensywnie. Niegdy nie ukrywałam, że lubie palić, nigdy też nie rzucałam, nie czuję takiej potrzeby. Jednakże są rzeczy ważne i ważniejsze i tu udało mi się zwalczyć na ten owy czas tą mniej ważną. Smak mocno miętowy, przyjemny jak na moje podniebienie. 

Kolejną, którą testowałam była Duet play. Są to gumy, które zdaniem producenta pobudzają zmysły. Idealnie przytrafiło, że w czasie testowania był mój mąż na urlopie. Testowaliśmy razem :D 


Generalnie żyjemy osobno. On zagranicą , ja tutaj. Mało sie widujemy, więc tej iskry nam po prostu nie brakuje. Nie mamy nawet kiedy się sobą znudzić :P Więc nie zbadane są efekty tych gum. Po prostu po ich zażyciu nie zauważyłam żadnej różnicy. Sam bardzo intensywny. Szczypało w język. Przypominało mi smakiem przyprawę do piernika. 

Kolejne, które testowałam to gumy z witaminami: 


Z witaminą C oraz:


oraz gumy na odporność. Każdy sposób na zażycie dodatkowych witaminek jak dla mnie jest dobry. Tak więc i te gumy polecam. Smak bardzo dobry, kwaskowaty. 

Ostatnie z testowanych to Fire Bull . Są to gumu które możemy jeść zamiast pić kolejną kawę. Te osobiście najmniej mi przypasowały jeśli chodzi o smak. Na moje bardzo nie dobre i po pierwszej wypróbowanej odpuściłam. Osobiście jestem przeczulona na niektóre smaki i po prostu jeśli coś mi nie smakuje to nie ma takiej opcji żeby to zjeść. 


Podsumowując, BEYER to ciekawa firma z super pomysłami. Jeśli chodzi o rzeczywiste działanie suplementów to moim zdaniem na prawdę wiele zależy od tego co i jak bardzo sobie "wkręcisz" . Jestem bardzo sceptycznie nastawiona ale gumy lubię w sumie w każdej postaci więc chętnie testowałam. Jeśli ktoś chce wypróbować to zapraszam do sieci skepów Kaufland. 

Pozdrawiam
Wasza
Żoną być 

2 komentarze:

  1. Tej ostatniej jeszcze nie testowalam ale mam podobne odczucia jak Ty do pozostalych ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. A no widzisz czyli mamy podobne smaki i gusta ;)

    OdpowiedzUsuń