piątek, 2 września 2016

"Mlekołaki - pierwsze wrażenia"

Współpraca z firmą Lubella była dla mnie miłą niespodzianką. Oferują produkty dobrej jakości, pyszcze i pożywne, dlatego testowanie owych jest dla mnie przyjemnością. Kiedy dzieciaki dorwały w rączki pakę niespodzianek od Lubella lednow ją unieśli , a uśmiechy było, oj były wielkie :) 

Dzieciom oczywiście podobała się ilość produktów :D To oczywiste :P Mi natomiast bardzo spodobał się fakt, że od firmy otrzymaliśmy różne smaki Mlekołaków, po to aby napisać Wam swoje wrażenia i naszą opinię na ich temat. 
Otrzymalismy 9 paczek Mlekołaków , z tego dwa smaki się powtarzały i dzięki temu mogliśmy odarować nimi do przetestowania największych "płatkorzerców" rodzinki :P 


W skład zestawu weszły:
* Mlekołaki Choco Piegołaki
* Mlekołaki Choco Muszelki - dwie sztuki 
* Mlekołaki Figuraki Choco 
* Mlekolaki Figuraki Vanillia 
* Mlekołaki Miodo Kółka
* Mlekołaki Cinis Gwiazdki - dwie sztuki 
* Mlekołaki Choco Kulki 
Moje pierwsze wrażenia na temat Lubelli i jej produktów są bardzo pozytywne! Produkty świetnej jakości, dokonałe, estetyczne opakowania. Jak już wiecie od jakiegoś czasu już testujemy Mlekołaki i dotychczas jesteśmy bardzo na tak <3 

Cena Mlekołaków Lubella około 4 zł za paczkę , dostępne w wielu sklepach. 

Polecam zaglądac na Fan page Lubelli ------------> https://web.facebook.com/Lubella.Uwielbiam/?fref=ts . Jest to wspaniale prowadzony Fan page! Możecie tam znaleść oferty Lubelli oraz przepisy ale również pogaduchy. 

Pozdrawiam
Wasza
Żoną być 3 komentarze:

 1. Moja Agatka uwielbia na śniadanie płatki :) z takiej paki też by była zadowolona ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę że jak większość dzieci które są platkorzercami :D

   Usuń
  2. Myślę że jak większość dzieci które są platkorzercami :D

   Usuń