piątek, 21 października 2016

"Sprzatanie? To dla mnie przyjemność!"

Kochani mam dla Was moje kolejne wspaniałe odkrycie w kwestii sprzątania. A są nim cudowne Gąbki z kuleczkami ułatwiającymi czyszczenie do kuchni i łazienek firmy Stella.


Gąbki te z jednej strony posiadają siateczki ułatwiające czyszczenie , z drugiej zaś są normalne. Ponadto w środku posiadają kuleczki , które ułatwiają czyszczenie gorszych zabrudzeń np. zeschniętej plamy po zupie w kuchni czy też plamy od pasty do zębów na zlewie łazienkowym. 


Różowa gąbka jest przeznaczona do czyszczenia łazienki. Wyposażona jest, jak widzicie na zdjęciu, w delikatniejszą siateczkę niż niebieska gąbka. Mi cudownie sprawdziła się w myciu kabiny prysznicowej i zlewu w łazience. 


Dzięki kuleczkom, które gąbka ma w środku, można wyczyścić „gorszy” brud. Naciskamy i szorujemy. Ponadto gąbka ta nie niszczy powierzchni, która jest czyszczona. Nie ma zarysowań po nie, etc. 


Gąbkę można wyprać w nawet 90 stopniach i używać ponownie. 


Niebieska gąbka jest przeznaczona do kuchni. Mi przydała się szczególnie na blaty kuchenne. Natomiast można ją również wykorzystać do garnków i naczyń oraz kuchenek i zlewu. Jej szeroka siateczka i kuleczki w środku pozwoliły z łatwością pozbyć się najgorszych, zeschniętych po uprzednim pichceniu plam bez porysowania czyszczonej powierzchni. Gąbkę można prać nawet w 90 stopniach i używać ponownie.

Gąbki dostępne są w sklepie internetowym Stella za 5,03 zł ----àhttp://sklep.stella.com.pl/stella/pl/produkty-do-czyszczenia/776-st-gabki-z-kuleczkami-2szt-.html

Zapraszam również na Fan Page firmy Stella gdzie można znaleźć wiele cudownych produktów i porad -----à https://web.facebook.com/StellaPackSA

Polecam!

Pozdrawiam
Wasza
Żoną być 


4 komentarze: