poniedziałek, 2 stycznia 2017

"8 lat minęło..."

Większość ludzi szczególną wagę przywiązuje do rocznicy ślubu. Dla mnie natomiast szczególną datą jest 28 grudnia. W tym dniu zaczęliśmy ze sobą być… Pamiętam to jak dzisiaj i nigdy nie zapomnę. Ja o złamanym, zlodowaciałym sercu, które powoli przestawało czuć spotkało go… Faceta, który jako jedyny na świecie potrafił ten lód roztopić. Wspominam ten dzień, ten wspaniały początek co rok. To dla mnie bardzo sentymentalny czas, często oprawiony morzem łez…

Ostatni, czyli ósmy rok naszego związku nie był najłatwiejszy. Działo się wiele, często o wiele za dużo. Mogę zdecydowanie powiedzieć, że to był czas największego kryzysu małżeńskiego. Oboje nawaliliśmy. Oboje gdzieś w tym wszystkim myśleliśmy o sobie w prospektywnie JA a nie MY. Ciężkie z nas charakterki. Często zdarza nam się walczyć o coś co nie ma większego znaczenia, a wywołuje wojnę wszechczasów. Natomiast w tym wszystkim odkryliśmy jedną piękną rzecz... Obojętnie co by nie było, obojętnie jakby nie było my zawsze dochodzimy do porozumienia. Trwa to czasem godziny, czasem dni a bywało, że i miesiące. Patrząc na nas wiem, że obojętnie jakby nie było, jeżeli jest miłość, ta iskra, ten blask to nie może nie wyjść dobrze.

Cały ten ciężki rok zakończyliśmy cudowną zgodą, ale nie tylko. Wiele wyrzuciliśmy z siebie, wiele rzeczy ustaliliśmy, na wiele spraw otworzyliśmy oczy. Mogę śmiało powiedzieć, że w ten 9 rok naszego wspólnego życia weszliśmy równie wspaniale co 28 grudnia 2008 roku. Mamy zamiar trwać w tym błogim szczęściu jak długo się da. Widzę ten rok lepszym, widzę go wspanialszym i widzę go pełnym miłości. Takim wzrokiem chciałabym patrzeć co dzień….

Pozdrawiam
Wasza

Żoną być 


15 komentarzy:

 1. Prawdziwe uczucie pokona wszystkie przeszkody :-) trzymam kciuki za Wasze marzenie :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. No i to się nazywa dobre szczęśliwe małżeństwo :) Julita

  OdpowiedzUsuń
 3. Prawdziwa miłość wszystko przetrwa. Doradzać jest łatwo ale to my sami musimy pokonać swoje trudny. Trzymam za Was kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wzruszyłam się kochana :) pięknie to napisałaś :) a tak się składa ze tez z moim jestem już 8 lat ale poznaliśmy się 3 dni po was czyli w Sylwestra i to jest taki dzień naszej rocznicy poznania ale od tamtej pory tez już razem. Raz dobrze raz żle z resztą szczegóły znasz :) Ja ci życzę rybko tzn wam byście trwali tak do końca :)na dobre i na złę a poklocić tez czasem się trzeba ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooo to jesteśmy jeden rocznik :P To by się zgadzało w kwestii pokręcenia haha Wam życzę również wszystkiego co najlepsze :*

   Usuń
 5. Trzymam kciuki za was i waszą miłość <3 Ja tez pamiętam datę poznania się.10 kwietnia poleci 17 lat a teraz w grudniu 22 minela 10 rocznica ślubu.W związku jeśli się dwoje lud i kocha to i kłótnie muszą być.Ważne jest żeby rozmawiać i się godzić potem.

  OdpowiedzUsuń
 6. az sie wzruszyłam i ja..masz racje jesli jest prawdziwa miłość ludzie dogadają sie zawsze.wazne by sie wspierac ,słuchac i rozmawiac to takie moje 3 zasady by byc szczęśliwym w zwiazku juz nie wspokmnie o miłosci bo to rzecz jasna:)u nas tez grudzien tylko 6 na Mikołaja poznalismy sie;)i tak 6 lat razem;0 21 stycznia bedziemy miec 5 rocznice slubu na dzien babci i my mamy święto:)Cięzko w dzisiejszych czasach zyc a zwlaszcza w zwiazku na odległośc ,zycze Wam by ta rozłaka wkoncy sie skonczyła i byscie byli razem ,szczęśliwi patrz tym wzrokiem na ten 2017 rok i uwiez ze bedzie dobrze :) Monika Flok

  OdpowiedzUsuń
 7. Najgorzej jak ktoś kogoś zostawi po 6,5 latach przez sms i to z dnia na dzień choć się starałes i kochałes jak nikt inny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przykre :( Najwyraniej nie byla warta twej milosci :(

   Usuń