niedziela, 2 kwietnia 2017

"Recenzja kuracji uszczelniającej naczyńka z witaminą K"

Dzięki współpracy z Twoje Źródło Urody miałam mozliwość przetestowania nowości w ofercie Dermo Future Precision jaką jest kuracja uszczelniająca naczyńka z witaminą K. 


Witamina K wzmacnia naczyńka oraz redukuje zaczerwienienia. Kuracja z witaminą K zawiera unikalne składniki z intensywnymi właściwościami regenerującymi i kondycjonującymi skórę. Uszczelniają one ścianki naczyniek krwionośnych, zapobiegając ich nadmiernemu rozszerzaniu oraz zmiejszając ich widoczność. Ze względu na dużą zawartośc witaminy K, szybko zostają zredukowane zaczerwienienia oraz zasinienia. Olej arganowy optymalnie odżywia, zwiększajac jędrność i elastyczność naskórka.


Działanie kuracji według producenta:
* wzmacnia i uszczelnia osłabione scianki naczyń
* zmiejsza widocznosć naczyniek krwionoścnych
* zapobiega nadmiernemu rozszerzeniu naczyniek
* stymuluje procesy naprawcze
* regeneruje podrażnienia.

Sposób użycia:
Nakładamy co wieczór na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Delikatnie wmasowujemy. Ową kurację stosowałam przez miesiąc. W kwestii aplikacji jest dość nietypowa, ale nie kłopotliwa. Opakowanie estetyczne. Jeśli chodzo o działanie muszę przyznać rację producentowi, iż zaczerwienieniia i żyłki, które mam na twarzy były pond połowę mniej widoczne przy stosowaniu kuracji z witaminą K. Więc bez wątpienia działa i daje efekty w stosowaniu. 

Polecam!


Pozdrawiam
Wasza
Żoną byćBrak komentarzy:

Prześlij komentarz